Zajímá Vás Blog marketing ? Není nic jednoduššího než nám napsat.

Blog marketing je proces publikování či reklamy internetových stránek, firmy, značky, produktů či služeb prostřednictvím blogů. To zahrnuje také reklamy, recenze a doporučení blogerů a uživatelů působících na blozích třetích osob a vzájemné sdílení informací napříč jednotlivými blogy. Blogy jsou považovány v současné době za nezávislé zdroje informací a blogeři za nezávislé odborníky, kterým důvěřuje více lidí, než tradičním způsobům propagace značky, produktu či služeb.

Největším silou blog marketingu je virální efekt některých příspěvků. Většina uživatelů nečte celé blogy, ale čtou pouze příspěvky, které je zaujmou. Zajímavé příspěvky se však šíří velmi rychle prostřednictvím internetu. Lze tak získat velkou pozornost za minimální množství peněz. Snadno se dosáhne efektu sněhové koule za pomoci několika málo strategicky umístěných příspěvků či komentářů. Pozor však na obsah či kontroverznost.

Blog marketing také dovoluje jednotlivým společnostem delší a podrobnější popis nabízeného produktu či služby. Je zde tak možnost oslovit a zaujmout různé komunity. Blogy jsou často aktualizované a propojené se sociálními sítěmi, kterými jsou například Facebook či LinkedIn nebo Twitter. Tato virtuální prostředí mohou být navštíveny téměř kýmkoliv.

Chceteli pomoci s blog marketingem kontaktujte nás.