Nejste na internetu vidět? Pomůžeme Vám s internetovým marketingem

Internetový marketing nebo také on-line marketing zaujímá v současné době největší podíl v elektronickém marketingu a v českých odborných publikacích je definován různými způsoby. Jedná se o marketing vycházející z klasického marketingu využívající však internetovou reklamu, vlastní webové stránky, direct marketing a podporu prodeje na internetu. On-line marketing je společně s on-line komunikací a on-line výzkumem součástí obchodních aktivit nazývaných E-Bussiness.

V současné době patří mezi nástroje internetového marketingu například SEO, což je soubor technik, které usilují o získání pozornosti skrze neplacené výsledky vyhledávání neboli fulltext. Internetové stránky jsou optimalizovány tak, aby je vyhledávače umísťovaly co nejvýše ve výsledcích vyhledávání. Dále mezi nástroje on-line marketingu patří reklama, která je ve formě odkazů či bannerů různých velikostí umísťována na webové stránky. Ta je cílena na tematické kategorie a zájmy uživatele a umísťována na určené weby.

Také je internetovým marketingem využíván e-mailing, což je internetová obdoba direct mailingu, kdy se obchodní sdělení hromadně rozesílají na e-mailové adresy, se kterými společnosti obchodují. Využívány jsou také sociální sítě umožňující kromě reklamy také komunikovat s fanoušky do jisté míry i sledovat jejich chování. Facebook neustále rozvíjí statistické informace, které nabízí třetím stranám.

Máte nové či starší webové stránky? nebo jen nevíte jakou formou se vyznat v nabídce společností poskytujítí internetový marketing. Pokud chcete zjistit více co vše internetový marketing obsahuje, jak je důležitý a může Vám pomoci zvednout revenue Vaší společnosti až o stovky procent, neváhejte nás kontaktovat. S námi zasáhnete 99% internetu.