Chcete získat hodně leadů? Využijte naše Lead Generation

Lead Generation je způsob získávání kontaktů neboli leadů na potenciální klienty, kteří projeví skutečných zájem a ochotu zakoupit si daný produkt či službu, prostřednictvím internetu. Tento marketingový nástroj využívá toho, že jsou již uživatelé znechuceni přímým marketingovým sdělením nebo jsou proti němu již odolní a tak nabízí opačné řešení: motivovaný klient přichází sám dobrovolně, aniž by se mu nabízející nějak soustavně vnucoval.

Důvodů k využívání Lead Generation je hned několik. Najdete a získáte více klientů, a to klientů s vysokou motivací nakupovat, kteří mají peníze. Dále využijete aktivní marketing a podpoříte prodejní kanály a obchodní sítě a zvýšíte tak jejich efektivitu. A navíc prodáte více zboží či služeb. Tento typ marketingu využívá úspěšně již řada institucí a firem.

Způsob využití Lead Generation je jednoduchý: společnost vytvoří internetové stránky, které představují a doporučují daný produkt. Potenciální zákazníci, kteří mají o produkt zájem, pak vyplní on-line formulář na daných internetových stránkách. Tím pádem obdrží prodávající ověřené informace a zaměří se tak jen na potenciální klienty, kteří projevili zájem a nemusí je tak hledat „naslepo“. Navíc klienty kontaktuje někdo, kdo k tomu má svolení a nabídne jim produkt, o který mají skutečně zájem. Vyplatí se tedy jak společnosti, tak jejím klientům.

Pro více informací o lead generation či nabídky našich služeb nás můžete kontaktovat skrze kontaktní fomulář.
Další informace také naleznete na Cresco Group s.r.o.